Mystery filmový Harry Potter kvíz vol. 2

utorok 31. januára 2023 o 19:00
 Keďže filmový kvíz 9. januára 2023 sa vypredal, máme pre vás DRUHÝ termín toho istého kvízu, s rovnakými otázkami! Harry Potter je späť!  Pripravili sme si pre vás FILMOVÝ kvíz o mladom čarodejníkovi. Tento kvíz bude vyskladaný len z ôsmich filmov z čarodejníckeho sveta Harryho Pottera. 

Pohodová streda v Mystery pube

streda 1. februára 2023
Týždeň sa láme a o chvíľku je tu víkend. Užite si s nami pohodový stred týždňa, chill a dobrý drink. Zahrajte si niektorú z našich spoločenských hier, alebo si prineste svoju vlastnú a zabavte sa s priateľmi. Nechcete sa hrať? Poďte si dať waffle a pokecať si spolu alebo aj s nami o čomkoľvek pri dobrom drinku. Jednoducho... hlavne aby bola pohoda. Tento deň u nás bude jednoducho chill.

Riskuj s Mystery – Teória veľkého tresku

štvrtok 2. februára 2023 o 19:00
Poznáte vedomostnú hru Riskuj? Tak niečo také si zahráme aj v našom Mystery pube. Tentokrát na tému Teória veľkého tresku! Zoberte kamarátov, kolegov či rodinku a poďte si zasúťažiť. Najprv si vyberiete kategóriu, z ktorej chcete otázku a potom bodovú hodnotu otázky. Ak odpoviete správne, body sa vám prirátajú. Kto bude mať na konci najviac bodov, vyhráva. Tak ako? Trúfnete si?

Riskuj s Mystery – Top hity 90 rokov + PÁRTY s DJ Conspi

piatok 3. februára 2023 o 19:00
Poznáte vedomostnú hru Riskuj? Tak niečo také si zahráme aj v našom Mystery pube. Tentokrát sa budeme pýtať na tie najväčšie hity z 90-tych rokov. Najprv si vyberiete kategóriu, z ktorej chcete otázku a potom bodovú hodnotu otázky. Ak odpoviete správne, body sa vám prirátajú. Kto bude mať na konci najviac bodov, vyhráva. Po Riskuj nasleduje veľká PÁRTY s DJom Conspi, ktorý bude hrať až do rána tie najväčšie hity z rokov deväťdesiatych. Zoberte kamarátov, kolegov či rodinku a poďte si zasúťažiť a zabaviť sa na brutálny Mystery párty.

PÁRTY v Mystery - top hity 90-tych rokov s DJ Conspi

piatok 3. februára 2023 o 22:00
Poď sa vytancovať do Mystery pubu na PÁRTY top hitov 90-tych rokov s DJ Conspi. U nás sa tancuje do rána! Skvelé drinky, brutálna atmosféra a nadupaný DJ.

Mystery Speed dating – 18-26 rokov

sobota 4. februára 2023 o 19:00
Máme tu ďalší speed dating, tentokrát pre mladšie ročníky. Nájdi lásku svojho... no možno nie na celý život. Ale minimálne to poď aspoň skúsiť! Ak máš 18 - 26 rokov a už máš dosť fejkových profilov, nekonečného vypisovania a čakania na zázrak, príď na náš Mystery Speed dating.

Po speed datingová PÁRTY v Mystery

sobota 4. februára 2023 o 21:00
Chcete sa zoznámiť, ale bojíte sa ísť na Speed dating? Pre vás je presne naša pospeedatingová párty! Môžete sa zabávať do rána so všetkými, čo sa chcú zoznámiť. Cena je 10€. Môžete zobrať aj vašich kamarátov, ktorí sa s vami chcú len zabávať alebo vám robiť dohadzovačov. Máme pre vás všetkých farebné náramky, ktorými jasne poviete, či chcete alebo nechcete byť oslovený.

Mystery kvíz seriály 90-tych rokov

pondelok 6. februára 2023 o 19:00
Obľúbený seriálový kvíz je späť! Tentokrát len o tých najlepších a najznámejších seriáloch 90-tych rokov. Poďte si vyskúšať, koľko toho o tých najznámejších seriáloch z 90-tych rokov viete a zabaviť sa s priateľmi.

Debaty s Peťou

utorok 7. februára 2023 o 19:00
Poďte si pokecať s Peťou a nejakú pikantnú a zaujímavú tému. Viac info už čoskoro.

Uzavretá spoločnosť

streda 8. februára 2023 od 17:00 

Mystery quiz night IN ENGLISH

štvrtok 9. februára 2023 o 19:00
Mystery has prepared a quiz night for you, all in English. Test how much you know in our General knowledge quiz at Mystery pub.

Mystery kúzelný večer s kúzelníkom Nandy Kudry

piatok 10. februára 2023 o 19:00
Kto by nemiloval kúzla a čary? No Nandy Kudry vám ukáže, čo ste ešte nevideli! Moderná mágia aj klasické kúzla. A to všetko v Mystery pube! Čaká na vás nie len kúzlenie na pódium, ktoré vám zoberie dych, ale aj mikromágia priamo pri vašom stole!

Mystery súťaž v skladaní PUZZLE s PuzzleMania

sobota 11. februára 2023 o 14:00 - 18:00
Puzzle milujú ľudia na celom svete a súťaže v ich skladaní sú veľmi populárne.  V Mystery pube sme si pre vás v spolupráci s PuzzleManiou jednu pripravili!
Čo vás čaká?
- Skladanie 500 kusových puzzle v dvojici na čas
- Skvelé výhry pre prvé tri najrýchlejšie dvojice
- 500 kusové puzzle, ktoré budete skladať, vám ostáva ako darček od PuzzleMania
Výhry:
1. miesto – 3000 kusové puzzle od PuzzleMania
2. miesto – 2000 kusové puzzle od PuzzleMania
3. miesto – 1000 kusové puzzle od PuzzleMania

Už čoskoro

sobota 11. februára 2023 o 19:00

Mystery filmový kvíz Pán prsteňov

pondelok 13. februára 2023 o 19:00
Obľúbený kvíz Pán prsteňov je späť! Tentokrát vás čakajú otázky z troch filmov o Pánovi prsteňov. Poďte si vyskúšať, koľko toho o tejto slávnej trilógií viete.

Špeciálny Mystery valentínsky kvíz

utorok 14. februára 2023 o 19:00
Poďte na Valentína do Mystery pubu. Či už na rande so svojou láskou, alebo len tak s priateľmi na dobrý drink a skvelý Valentínsky kvíz. Čakajú vás jednoduché otázky z valentínskych filmov, pesničiek, možno aj nejakej tej erotiky... No všetko na tému láska. A možno si práve v Mystery nájdete svoju lásku! Naši kupidovia (alebo teda čašníci) vám budú k dispozícií, ak by sa vám počas večera niekto zapáčil a chceli by ste mu poslať odkaz či drink. Nebojte sa, všetci budete označení náramkom, ktorý napovie či sa chcete, alebo nechcete zoznamovať.

Pohodová streda v Mystery pube

streda 15. februára 2023 o 19:00
Týždeň sa láme a o chvíľku je tu víkend. Užite si s nami pohodový stred týždňa, chill a dobrý drink. Zahrajte si niektorú z našich spoločenských hier, alebo si prineste svoju vlastnú a zabavte sa s priateľmi. Nechcete sa hrať? Poďte si dať waffle a pokecať si spolu alebo aj s nami o čomkoľvek pri dobrom drinku. Jednoducho... hlavne aby bola pohoda. Tento deň u nás bude jednoducho chill.

STAND-UP v Mystery pube - Jakub Zitron Ťapák

štvrtok 16. februára 2023 o 19:00
Jeden z najlepších stand-up komikov vystúpi aj v Mystery pube! Čaká na vás spŕška humoru a vtipov, ktorú si rozhodne nemôžete nechať ujsť v podaní Jakuba Zitrona Ťapáka, ktorého určite poznáte nie len zo Silných rečí.

Mystery kvíz Dano Drevo a Turnaj Mekyho Žbirku vol. 2 + AFTERPARTY

piatok 17. februára 2023 o 19:00
Keďže Dano Drevo kvíz 27. januára 2023 sa vypredal, máme pre vás DRUHÝ termín toho istého kvízu, s rovnakými otázkami!
Ďalší váš obľúbený Mystery Dano Drevo kvízu aj s AFTERPARTY je konečne tu! Po vyvolávačke a riskuj sa vraciame opäť s KVÍZOM!
Čo vás čaká?
- Mystery kvíz Dano Drevo a Turnaj Mekyho Žbirku
- welcome drink - nejaká sračka z Lidla
- delikatesy na stoloch - nejaké chrumky z Lidla
- špeciálne Dano Drevo drinky
- Tri rožky s treskou za super cenu
- tombola aj o Dano Drevo veci
- špeciálna zľava na Dano Drevo merch
- spoločné pozeranie Dana Dreva a Turnaja Mekyho Žbirku
- veselé alkoholické challenge

Filmová párty s Mystery pube + disco s DJ Conspi

sobota 18. februára 2023 o 19:00
V Mystery pube sme si pre vás pripravili ďalšiu JEDINEČNÚ párty s DJ-om Conspi. Obleč sa ako tvoja obľúbená filmová či seriálová postava a poď sa zabaviť na brutálnu párty až do rána! Čakajú ťa špeciálne filmové drinky, DJ Conspi, ktorý bude hrať tie najlepšie nie len filmové vypalovačky a omnoho viac!

Bingo večer s Mystery

pondelok 20. februára 2023 o 19:00
Kto by nemiloval bingo? Túto hru hrávajú milióny ľudí na celom svete. A 20. februára si ju v Mystery pube môžete zahrať aj vy! Tak ako? Bude šťastena na vašej strane a výhra vo vašich rukách?
Vstup: free

Mystery filmový Harry Potter kvíz vol. 3

utorok 21. februára 2023 o 19:00
Keďže filmový kvíz 9. januára a 31. januára 2023 sa vypredali, máme pre vás TRETÍ termín toho istého kvízu, s rovnakými otázkami! Harry Potter je späť! Pripravili sme si pre vás FILMOVÝ kvíz o mladom čarodejníkovi. Tento kvíz bude vyskladaný len z ôsmich filmov z čarodejníckeho sveta Harryho Pottera. 

Pohodová streda v Mystery pube

streda 22. februára 2023 o 19:00
Týždeň sa láme a o chvíľku je tu víkend. Užite si s nami pohodový stred týždňa, chill a dobrý drink. Zahrajte si niektorú z našich spoločenských hier, alebo si prineste svoju vlastnú a zabavte sa s priateľmi. Nechcete sa hrať? Poďte si dať waffle a pokecať si spolu alebo aj s nami o čomkoľvek pri dobrom drinku. Jednoducho... hlavne aby bola pohoda. Tento deň u nás bude jednoducho chill.

Už čoskoro

štvrtok 23. februára 2023 o 19:00

Virtuálna realita a počítačové hry v Mystery pube

piatok 24. februára 2023 o 19:00
Zahrať si skvelú hru na virtuálnej realite, ktorá ti ukáže úplne nové možnosti zábavy môžeš teraz aj v Mystery pube! Vďaka chalanom z LanCraft sme si pre teba pripravili brutálny večer plný hier. 
Na čo sa môžeš tešiť? 
- Virtuálna realita s mnohými hrami 
- Počítače s obľúbenými klasickými, ale aj novými hrami 
- Stolný futbal 
- Playstation 
- Súťaže
 - A oveľa viac 
Toto všetko len v tento špeciálny večer v Mystery pube!

SWAP v Mystery pube – oblečenie, knihy, rastliny

sobota 25. februára 2023 o 10:00 - 19:00
A je to tu! Obľúbený SWAP dorazil aj do Mystery pubu. Koľko toho prinesieš, toľko si môžeš aj odniesť. 
Ako to bude prebiehať? 
- Prídeš do Mystery pubu s čistučkým oblečením, alebo zaujímavými knihami, alebo krásnymi rastlinkami, alebo aj všetkým dokopy 
- Dostaneš lístoček, na základe ktorého si môžeš odniesť toľko vecí, koľko si si priniesol 
- Lístoček ti platí od 10:00 do 19:00, takže sa môžeš kedykoľvek vrátiť Vstupné na Mystery SWAP je 5€, platí sa na mieste.

Už čoskoro

sobota 25. februára 2023 o 20:00

Mystery kvíz Hviezdne vojny

pondelok 27. februára 2023 o 19:00
Obľúbený filmový kvíz Star Wars – Hviezdne vojny je späť! Poďte sa zabaviť do Mystery pubu a otestovať, koľko toho o týchto kultových filmoch viete.

Zážitkový kurz maľovania Alcohol Ink Art s Štefanom Polákom

utorok 28. februára 2023 o 19:00
Poďte si do Mystery pubu vyskúšať umeleckú techniku Alcohol Ink Art pod vedením lektora Štefana Poláka. Táto technika je pre všetkých, aj keď maľovať neviete. Alcohol Ink Art je jedinečná technika pripomínajúca liaty akryl (forma pouringu), avšak s úplne iným rozhraním a farebnosťou. Technika alkoholu a atramentu je veľmi expresívna a vychádza z vnútorných procesov. Skvelá príležitosť ako sa priblížiť k umeniu. Tí, ktorí nikdy nemaľovali alebo nekreovali, sa nemusia báť. Každé dielo je jedinečné a krásne! Príďte sa presvedčiť sami. Popravené budú všetky pomôcky a lahodný welcome drink. Samozrejme svoje dielo si odnesiete domov.

Už čoskoro

streda 1. marca 2023 o 19:00

Už čoskoro

štvrtok 2. marca 2023 o 19:00
Ďalšie vydanie pravidelného QA a SW testing stretnutia tentokrát v priestoroch Mystery Pubu. Môžete sa tešiť na dve prednášky a príjemné posedenie -  prvé pivo platíme my a registrácia na podujatie je prostredníctvom emailu na matej.kukucka@sanae.sk

Už čoskoro

piatok 3. marca 2023 o 19:00

Spevácka súťaž v Mystery pube s HVIEZDNOU porotou!

sobota 4. marca 2023 o 19:00
Milujete spievanie a chcete si zasúťažiť? Spevácka súťaž v Mystery pube je tu pre vás! Okrem ohodnotenia od hviezdnej poroty na čele s Rasťom Sokolom, môžete vyhrať 100€ poukážku do Mystery pubu! 
Čo treba urobiť ak sa chcete prihlásiť? 
- Musíte mať minimálne 15 rokov 
- Napísať nám na info@mysterypub.sk 
- Poslať podklad, na ktorý budete spievať 
- Registrovať sa do štvrtku 2.3.2023 
- Neváhať, pretože počet miest je obmedzený 
- Speváci za prihlásenie do súťaže neplatia

Mystery filmový Harry Potter kvíz vol. 4

pondelok 6. marca 2023 o 19:00
Keďže filmový kvíz 9. januára, 31. januára a 21. februára sa vypredali, máme pre vás ŠTVRTÝ termín toho istého kvízu, s rovnakými otázkami! Harry Potter je späť! Pripravili sme si pre vás ďalší FILMOVÝ kvíz o mladom čarodejníkovi. Tento kvíz bude vyskladaný len z ôsmich filmov z čarodejníckeho sveta Harryho Pottera.

Mystery filmový Marvel kvíz

štvrtok 9. marca 2023 o 19:00
Obľúbený filmový Marvel kvíz – MCU je späť! Poďte sa zabaviť do Mystery pubu a otestovať, koľko toho o týchto kultových Marvel filmoch viete.

Uzavretá spoločnosť

piatok 10. marca 2023 od 17:00

Uzavretá spoločnosť

sobota 11. marca 2023 od 17:00