VR na objednávku

PlayStation VR 2*

V Mystery Pube ponúkame každú stredu PlayStation VR 2 na objednávku. Dostupný je VR headset pre 1 osobu na 30 alebo 60 minút. Počas hrania vám v prípade potreby bude asistovať zodpovedný člen Mystery tímu.

Aktivita je určená pre osoby staršie ako 13 rokov, ktoré majú chuť si zahrať VR. Či ste VR začiatočník alebo pokročilý, ste u nás vítaný.

Aktivita je v ponuke aj pre firmy. Pre bližšie informácie nás prosím kontaktujte na info@mysterypub.sk. Ďakujeme.

Ponuka hier

Pripravte sa na nezabudnuteľné herné večery v Mystery pube. Zažite vzrušenie a zrýchlený tep pohlcujúceho digitálneho sveta.

Čakajú na vás dobrodružstvá v rytmickom elektrizujúcom svete Beat Sabera, kde ukážete vašu zručnosť so svetelným mečom. Každý rozmach svetelným mečom je ako skutočný. Každým rozmachom môžete preťať pulzujúce beaty. Každý preseknutý beat vás vedie bližšie ku výhre. Či už ste začiatočník alebo majster rytmu, ste u nás vítaný.

Vstúpte do ringu Creed: Rise to Glory - Championship Edition. Prebuďte vášho vnútorného šampióna a vyboxujte si sladké víťazstvo. Otestujte si svoje zručnosti, rýchlosť, vytrvalosť, a uhýbanie. Každým realistickým úderom súpera budete ponorený hlbšie a hlbšie do sveta vrcholových šampiónov boxu.

Staňte sa hrdinom a zapojte sa do dych-vyrážajúcich prestreliek s Pistol Whip. Prestrieľajte sa morom nepriateľov za vašim nesporným víťazstvom.

Príďte s kamarátmi do Mystery a pripravte sa, že vaše stredajšie večery už nebudú rovnaké. Rezervujte si vaše virtuálne dobrodružstvo čo najskôr.  

*VR nie je vhodné pre ľudí s vážnou poruchou videnia, psychiatrickou poruchou, epilepsiou,  srdcovou diagnózou alebo iným vážnym zdravotným stavom. VR by sa nemalo hrať pod vplyvom alkoholu, drog alebo iných omamných látok, liekov s nežiaducimi účinkami kinetózy, nedostatku spánku, stresu, tráviacich problémoch, bolesti hlavy alebo bolesti ucha. Tieto všetky môžu posilniť možné negatívne účinky hrania VR ako sú záchvaty, závraty, točenie hlavy, narušená rovnováha, nevoľnosť, nepohodlie, bolesť hlavy alebo očí a iné.